Hayatımızı Renklendiren Desenlerle Pixers!

Merhaba, yepyeni bir fikirle karşınızdayım bugün. Benim hayatımda en sevdiğim şeylerden biri bulunduğum yerin güzelliği diyebilirim. Beni motive eden, sevindiren, yaşadığımı anlamamı sağlayan asıl mesele bu. Peki bulunduğumuz yer her zaman nasıl güzel olur? Bir çoğumuz büyük şehirlerde yaşadığı için o aradığımız güzel huzur veren manzaraları bulmak kolay değil. Ama size bir sürprizim var!

Tesadüfen karşılaştığım bir sitede sanırım o hayatımı güzelleştirecek şeye rastladım. Ve hemen hemen aradığım her şeyi düşünmüşler. Peki kim? Pixers! Bu muhteşem yerde odanız, iş yeriniz,banyonuz,mutfağınız vs. ve hatta bilgisayarınız için bile milyonlarca desen bulabilirsiniz. İşte sizde bulunduğunuz yerin güzel olmasını sağlamak istiyorsanız kesinlikle Pixers duvar resimlerine göz atmalısınız. Bu sitede sonsuz sayıda resim ve sınırsız seçenek bulabilirsiniz. Ben kullandığım her ürünün sağlığa etkisini de araştırmayı seviyorum. Pixers’te bunu araştırırken baskılarını kokusuz, çevre dostu ve çocuklar için güvenli malzemeler üzerine yaptığını öğrendim. Bu kesinlikle muhteşem bir şey. Sonuçta çocuklarımızın dünyasını daha da renklendirmek istiyorsak ama onları rahatsız edebilecek konulardan şüpheleniyorsak Pixers kesinlikle bize bu güveni sağlıyor. Bütün bunların dışında yıkanabilir duvar resimleri ile her ortamda bize hijyen ve kolaylık sunuyor.

Eğer sizi düşünen bir ürün varsa bu ürünü kullanmaktan çekinmeyin derim. Pixers tarafından desenler yapılırken ekoloji düşünülüp çevreye zararsız ürünler ortaya çıkartılıyor. Bir çoğumuzun duvar kağıtlarında fark etmeyeceği bu ince özelliğe dikkat etmeleri gerçekten çok güzel bir davranış.Bütün bu güzelliklerin dışında tasarımların mükemmelliğine de dikkat çekmek isterim. Bunun için size birkaç örnek göstereceğim.

İşte görmüş olduğunuz bu harika desenle, evinizi arasanızda bulamayacağınız bir ortama dönüştürmüş olucaksınız.

Bu desen benim tam hayallerimdeki genç odası diyebilirim. Geometrik yapıda olan tasarımlarla odanıza renk vermenin motivasyonunuzu artıracağını ve bunun beraberinde başarınızı da etkileyeceğinden  emin olabilirsiniz.

Mutfak özellikle hanımların çok fazla zamanını geçirdikleri bir yer olarak onları mutlu etmek Pixers’in işi. Öyle çeşitli desenler var ki gözlerinizi alamayacaksınız.

Peki minik bebeklerimiz bu neşeli dünyadan faydalanmasın mı? Bu güzel tasarımları çocuklarınızla beraber inceleyin onların hayal dünyasını karşılayabilecek bir dünya yaratmışken sizi hala durduran şey ne?

Hani bazen böyle bazı şirketlere girip güzelliğinden çıkmak istemediğimiz yerler olur ya. Neden sizinde öyle bir iş yeriniz olmasın ki? Milyonlarca farklı desenle ofisinizi mükemmelleştirin.

Ve bir bilgisayar mühendisi olarak bu çıkartmaları söylemeden geçemeyeceğim. Tek kelimeyle bayıldım! Pixers’e hayatımıza renk kattığı için sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

Evet işte bu görmüş olduğunuz desenler yalnızca benim size gösterdiğim çok ufak örnekler. Benden ufak bir tavsiye olarak bu tasarımlar sayesinde küçük odalarınızın bile daha geniş görünümde olmasını sağlayabilirsiniz. Sizde yukarıda vermiş olduğum linkten sitesini ziyaret edip kendinizi bu akışa bırakabilirsiniz. Hayatınızın bol bol renklenmesi dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir